Naruto RPG site!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ринкашици-сенсей

2 posters

Go down

Ринкашици-сенсей Empty Ринкашици-сенсей

Писане  Admin Съб Юни 21, 2008 4:08 pm

Ринкашици Фу
Ринкашици-сенсей Ninja
Ето тук имаше една много голяма площтадка.На нея преподаваше сенсея Ринкашици Фу.Той испълняваше перфектно тайджутсу.И на това учеше учениците си,заедно и с вродения му втори талант - катаната.Този сенсей беше голям шегаджия,но това не му пречеше да върши рабитата си перфектно.


Последната промяна е направена от Admin на Пон Авг 25, 2008 2:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 133
Join date : 19.06.2008

Character sheet
character sheet:

https://naruto-kun-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  SpitFire Пон Авг 11, 2008 10:15 am

Кеничи тъкмо бе станал генин .. и реши да се отбие в тренировачните полета за да тренира здраво ... тои сложи тежестите на краката си ... влезе , поздрави сенсея и му каза.. -Сенсеи.. днес ще тренирам за издръжливотс (физическа) , момчето остави багажа си на една пеика , стегна тежестите и започна бяга 10 обиколки около терена... след 15 минути Кеничи бе свършил с "обикалянето" почина си 4-5 минути и реши да потренира малко удари с крака , тои застана до едно чучало и започна да го рита в главата с двата си крака (1во ляв слет тва десен) щеше да продължава докато не направи 100 удара .... наи накрая като свъри.. тои седна да си почине .... беше доста изморен заради физическата тренировка и каза на сенсея ... сенсеи.. ще си почина малко (20 мин) и след това може ли да ме научите на някоя таиджутсу техника ?

SpitFire
Генин
Генин

Брой мнения : 12
Join date : 09.08.2008

Character sheet
character sheet:

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  Admin Вто Авг 12, 2008 4:17 pm

Сенсейя погледна момчето,като каза:
-Първо се представи,след което казвай,а относно техниката...хммм... - сенсейката се замислила,след което каза - Коноха Сенпуу!
Сенсейя стана,за да демонстрира техниката на момчето.Той се засили,като ритна едно чучело,като се завъртя.
-Ето какво трябва да направиш,а сега започвай като се предсставиш!
Admin
Admin
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 133
Join date : 19.06.2008

Character sheet
character sheet:

https://naruto-kun-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  SpitFire Чет Авг 14, 2008 6:46 pm

Ами аз съм Кеничи Ширахама... съжалявам че не се представих по рано но просто бях много радостен че станах генин

SpitFire
Генин
Генин

Брой мнения : 12
Join date : 09.08.2008

Character sheet
character sheet:

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  Admin Съб Авг 16, 2008 8:47 pm

-Няма нищо!Е добре де започвай с техниката!О,и да знаеш че аз не съм Ринкашици ^^!Аз съм чуунин от Суна! - изведнъж той се почеса зад врата,като каза - Хехе!Всички АНБУ-та,джоунини-сенсеи,са на мисията заедно с Казекаге-сама.
Изведнъж се появил буншин на АНБУ,което прошепна нещо в ухото на чуунина.Както се усмихваше,изражението на чуунина стана не на добре.Изведнъж той каза:
-Имат нужда от помощ в луната,ще трябва да те отведа там ^^!
Изведнъж той хвана момчето,като то се озова в гората на луната.

ПП:Местим се в битката ^^!
Admin
Admin
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 133
Join date : 19.06.2008

Character sheet
character sheet:

https://naruto-kun-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  SpitFire Съб Авг 30, 2008 9:57 am

След битката с луната Кеничи се върнал на тренировачните полета при таиджутсу сенсея за да продължи тренировката която беше започнал ... Здравеите Сенсеи.. идвам да си продължа тренировката ... миналият път ни прекъснаха .. Сега бихтели ми казали някоя таиджутсу техника с която мога да повалям опонентите ?

SpitFire
Генин
Генин

Брой мнения : 12
Join date : 09.08.2008

Character sheet
character sheet:

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  Admin Съб Авг 30, 2008 4:02 pm

-Хмм...Всъщност аз до сега не съм те тренирал,а би трябвало да те е тренирал един чуунин.Мии...Като за начало,искам да потренираш онази техника,където се въртиш като пумпал.Забелязах те,и ми хареса!Според мен,ако я осъваршенстваш ще ти е от голяма полза!!!Аамм...Ще ми кажеш ли и другите си техники,за да съм наясно какво владееш!
Изведнъж сенсея седна на едно дърво близко до момчето,като го загледа с интерес...
Admin
Admin
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 133
Join date : 19.06.2008

Character sheet
character sheet:

https://naruto-kun-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ринкашици-сенсей Empty Re: Ринкашици-сенсей

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите